Vender tilbake til Nor 92

IMG 7123
Nor 92 får en solid forsterkning rett før seriestart da Simen Bendiksen vender hjem til klubben etter en halv sesong i Tunet.


Nor 92 storsatser mot en retur til eliteserien og fredag ble det klart at landslagsaktuelle Simen Bendiksen returnerer til klubben etter et halvt år i Tunet. Den 26-årige backen håper å kunne føre klubben tilbake til det fine selskap sammen klubbens øvrige nysigneringer i sommer der Kristian Becher, Kristian Brunvoll og Trym Stokland har erfaring fra eliteseriespill. Nor 92 har som vi tidligere skrevet gjort klart med klubblegenden Manne Strandberg som ny hovedtrener.

Klubben har også etablert seg i Mjøndalshallen, som blir klubbens nye hjemmebane etter mange år med Solberghallen som hjemmeborg.

(C) All rights reserved - ikke bruk materiale fra innebandyavisen (tidligere Assisten.no) uten skriftlig tillatelse.