Treningskamper 19/20

KH 9510
Forsesongen er godt i gang og nå begynner lagene med sine treningskamper, sjekk ut når ditt favorittlag spiller!


Resultater:

Slevik-Vålerenga 8-3

Fredrikstad-Greåker 3-5
Bækkelaget-Vålerenga 4-5
Slevik-Helsingborg 2-5
Greåker-Helsingborg 1-5
Tunet-Fredrikstad 5-4
Nor 92-Bækkelaget 3-3
Bygdø/Monolitten-Gjelleråsen 5-2 
Vålerenga-Bækkelaget 7-1
Vålerenga-Asker 3-6
Slevik-Fredrikstad 6-4
Vålerenga-Nor 92 3-5

Kommende kamper:


Torsdag 22. august
20.00 (Heggedalshallen) Asker-Bygdø/Monolitten

Fredag 23. august

Kallsta Open - Sverige (Sveiva - menn)


Lørdag 24. august

13.00 (Mjøndalshallen) Nor 92-Vålerenga
13.00 (Skøyenhallen) Bygdø/Monolitten-Grei (k)

Kallsta Open - Sverige (Sveiva - menn)


Søndag 25. august
12.00 (Skjeberghallen) Sarpsborg-Bygdø/Monolitten (k)

Kallsta Open - Sverige (Sveiva - menn)


Tirsdag 27. august
20.00 (Heggedalshallen) Asker-Akerselva

Onsdag 28. august

20.15 (Rolvsøyhallen) Fredrikstad-Bækkelaget

Fredag 30. august
19.00 (Gressvikhallen) Slevik-Bele/Barkarby (Allsvenskan, Sverige)
Lindome Cup - Sverige (Tunet - kvinner)

Björnslaget - Sverige (Grei, Sagene, Sarpsborg - kvinner - Bygdø/Monolitten, Bækkelaget, Akerselva, Lillestrøm, Nor 92, Sarpsborg, Tunet - menn)

Lørdag 31. august
14.00 (Tindlundhallen) Greåker-Bele/Barkarby (Allsvenskan, Sverige)
Lindome Cup - Sverige (Tunet - kvinner)
Björnslaget - Sverige (Grei, Sagene, Sarpsborg - kvinner - Bygdø/Monolitten, Bækkelaget, Akerselva, Lillestrøm, Nor 92, Sarpsborg, Tunet - menn)
Falkenberg forsesongscup - Sverige (Bygdø/Monolitten - kvinner)


Søndag 1. september
Lindome Cup - Sverige (Tunet - kvinner)
Björnslaget - Sverige (Grei, Sagene, Sarpsborg - kvinner - Bygdø/Monolitten, Bækkelaget, Akerselva, Lillestrøm, Nor 92, Sarpsborg, Tunet - menn)
Falkenberg forsesongscup - Sverige (Bygdø/Monolitten - kvinner)


Onsdag 4. september
20.00 (Gressvikhallen) Slevik-Greåker
20.30 (Skjeberghallen) Sarpsborg (k)-Sarpsborg G15

Torsdag 5. september

20.00 (Grefsenhallen) Akerselva-Sveiva

Lørdag 7. september
14.00 (Rommenhallen) Sveiva-Sarpsborg
13.00 (Rimnershallen) WH Rockets-Sarpsborg (k)


Søndag 8. september
13.00 (Stenungsund) Stenungsund-Sarpsborg (k)

Send gjerne informasjon om planlagte treningskamper, eller resultater fra kampene til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. (dato, tidspunkt, hall og hvem som spiller). 

(C) All rights reserved - ikke bruk materiale fra innebandyavisen (tidligere Assisten.no) uten skriftlig tillatelse.